Wypiekanie strony w toku...

Sergio Foto - Fotograf

Zrealizowane zlecenia

Sesje zdjęciowe ślubne, dziecięce, noworodkowe i więcej

Portfolio Zobacz

Martyna i Artur

Sesja ślubna w Kościele i plener

Portfolio Zobacz

Ślub Weronikii Sławka

Sesja ślubna w USC i czerwona fura :)

Portfolio Zobacz

Ślub Bartka i Zosi

Sesja ślubna plenerowa w Warszawie

Portfolio Zobacz

Ślub Macieja i Joanny

Sesja ślubna w USC w Warszawie

Portfolio Zobacz

Komunia Leny

Sesja komunijna w Warszawie

Portfolio Zobacz

Anastasia

Sesja dla noworodka

Portfolio Zobacz

Modelka Olga

Sesja zdjęciowa mystyczna artystyczna

Portfolio Zobacz

Dancing butterfly

Sesja artystyczna dla baletnicy

Success is a journey, not a destination. The doing is often more important than the outcome.

Arthur Ashe

Story About Us

The Things you Should Know

about

0.1

O nas

Kim jesteśmy

Naszą firmę stanowi zespół dwojga fotografów o najwyższych kwalifikacjach i uznanej na rynku renomie. Pani Natalia Viktorovna należy do najbardziej znanych stylistek w Polsce, a jej prace cechują się niezwykłym wręcz poziomem profesjonalizmu oraz oryginalności.

Drugi z członków naszego zespołu, Sergio Lo Porto wprawdzie pochodzi z Sardynii, ale mieszka w Warszawie, dzięki czemu może w pełni oddawać się swojej pasji, jaką jest fotografia, a my korzystamy z jego profesjonalizmu i umiejętności.

Dzięki lokalizacji w dwóch różnych częściach Europy możemy świadczyć usługi zarówno w Polsce, w szczególności w Warszawie, Otwocku oraz w ich okolicach (ale także realizujemy zlecenia z innych miast), jak również organizować sesje fotograficzne w plenerach włoskich, zarówno w krajobrazie Sardynii, jak również wśród architektury włoskich miast.

about

0.2

Doświadczenie

Nasze doświad-
czenie

Jakość oferowanych przez nas usług została wielokrotnie doceniona przez liczące się na rynku marki oraz nazwiska.

Przed naszymi obiektywami znalazły się na przykład tak znane postaci, jak Doda, Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Beata Tyszkiewicz, Ewelina Lisowską, Katarzyna Zielińską i wiele innych znanych osób. W naszym portfolio znajdują się także sesje fotograficzne dla Mariusza Przybylskiego, SimpleCP itp.

about

0.3

Sukcesy

Nasze sukcesy

Poniżej prezentujemy najświeższe wydarzenia kulturalne i artystyczne, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć w roli profesjonalnej obsługi fotograficznej. Jak widać, nasze usługi są naprawdę wysoko cenione przez liczących się na rynku mediów graczy.

 • Marzec 2012 - Sesja w magazynie Dorado"

  Zdjęcia Natalii Viktorovnej opublikowane w magazynie Dorado.

 • Listopad 2012 - Sesja w magazynie Dorado"

  Zdjęcia Natalii Viktorovnej opublikowane w magazynie Dorado.

 • Listopad 2012 - Sesja w magazynie Dorado"

  Zdjęcia Natalii Viktorovnej opublikowane w magazynie Dorado.

 • Październik 2013 - Sesja w Vege Magazyn (10/2013)"

  7 zdjęć Sergio Foto ze stylizacjami Natalii Viktorovnej opublikowane w Vege Magazyn.

 • Październik 2013 - Zdjęcia i artykuł w Moda & Styl (12/1)"

  Zdjęcia i artykuł Natalii Viktorovnej w jesiennym numerze magazynu Moda & Styl.

 • Grudzień 2013 - Sesja w Vege Magazyn (12/1)"

  4 zdjęcia Sergio Foto ze stylizacjami Natalii Viktorovnej opublikowane w Vege Magazyn.

 • Styczeń 2014 - Oficjalny fotograf Polskiej Gali Ślubnej

  Oficjalny fotograf z Gali "Polska Gala Ślubna", która odbyła się w styczniu 2014r. w PKiN w Warszawie.

 • Luty 2014 - Zdjęcia w magazynie "Panna Młoda"

  79 zdjęć z pokazów mody ślubnej z Polskiej Gali Ślubnej opublikowane w magazynie "Panna Młoda.

 • Luty 2014 - Sesja w Vege Magazyn (63)"

  4 zdjęcia Sergio Foto ze stylizacjami Natalii Viktorovnej opublikowane w Vege Magazyn.

 • Marzec 2014 - Zdjęcia w magazynie "Nasz Ślub"

  24 zdjęć z pokazów mody ślubnej z Polskiej Gali Ślubnej opublikowane w magazynie "Nasz Ślub.

 • Marzec 2014 - Sesja w Vege Magazyn (64)"

  5 zdjęć Sergio Foto ze stylizacjami Natalii Viktorovnej opublikowane w Vege Magazyn.

 • Kwiecień 2014 - Sesja w Vege Magazyn (65)

  5 zdjęć Sergio Foto ze stylizacjami Natalii Viktorovnej opublikowane w Vege Magazyn.

 • Czerwiec 2014 - Natalia w Grazia nr 13

  Natalia Viktorovna na ściance podczas prezentacji nowego lookbooka marki Orsay.

 • Czerwiec 2014 - Sesja w Vege Magazyn (67)

  12 zdjęć Sergio Foto ze stylizacjami Natalii Viktorovnej opublikowane w Vege Magazyn.

 • Lipiec / Sierpień 2014 - Sesja w Vege Magazyn (68/69)

  6 zdjęć Sergio Foto ze stylizacjami Natalii Viktorovnej opublikowane w Vege Magazyn.

team

SERGIO LO PORTO

Fotograf

team

Natalia Viktorovna

Stylistka i Fotograf

Nasze serwisy

Usługi fotograficzne

services

Fotografia:

Śluby

Fotografia ślubna

Ślub to niewątpliwie wydarzenie w życiu każdego człowieka, które warto uwiecznić na kliszy fotograficznej – dlatego też należy skorzystać z usług najwyższej klasy fachowców, którzy zapewnią Ci doskonałej jakości fotografie ślubne. Dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi w zakresie fotografii ślubnej i weselnej? Cóż, nieskromnie wymienimy kilka powodów, które stanowią nasz powód do dumy:

Pierwsza i zasadnicza kwestia to bardzo bogate doświadczenie. Nasza firma obsłużyła już naprawdę wiele różnego rodzaju wydarzeń, poczynając od tradycyjnych wesel organizowanych w restauracjach, jak również nietypowych imprez na świeżym powietrzu, czy też w niestandardowych lokalizacjach. Oznacza to, że jesteśmy w stanie dostosować się do praktycznie wszystkich Państwa wymagań i dodatkowo nie będziemy musieli przeprowadzać licznych prób i wielokrotnych ujęć podczas wesela. Nasza praca będzie wręcz „przezroczysta” dla gości na Państwa weselu, co oznacza, że w żaden sposób nie będziemy Państwu przeszkadzać w tak ważnym dniu!

Druga sprawa to wachlarz dostępnego sprzętu. Wydaje się kwestią oczywistą, że do wykonywania wysokiej jakości zdjęć w różnych warunkach oświetlenia oraz lokalowych wymagany jest różny sprzęt dysponującymi różnymi parametrami. Niestety bardzo wielu nawet zawodowych fotografów albo nie zdaje sobie sprawy z tego, albo po prostu zupełnie ten problem lekceważy, wychodząc z prostego założenia, że klient i tak nie zauważy różnicy. Otóż jest to poważny błąd, którego my szrokim łukiem omijami. Dysponujemy szerokim asortymentem profesjonalnego sprzętu fotograficznego, takimi jak różne rodzaje aparatów, obiektywów oraz akcesoriów, jak statywy, blendy, lampy oświetleniowe i błyskowe itp. W ten sposób mają Państwo pewność, że niezależnie od tego, czy będziemy wykonywać zdjęcia na otwartej przestrzeni w silnym słońcu, czy podczas deszczowej pogody, czy w ciemnym i klimatycznym wnętrzu kościoła, czy też o północy w domu weselnym, wykonane przez naszą firmę zdjęcia będą miały naprawdę najwyższą możliwą jakość.

Trzecia kwestia, którą uważamy za nasz największy atut to elastyczność. Jesteśmy w stanie dopasować się do wszystkich Państwa wymogów i oczekiwań. Nie stosujemy sztywnych ram umowy w stylu: 10 zdjęć z kościoła, 20 zdjęć z domu weselnego plus 5 fotografii pary młodej w plenerze, praca od godziny 12:00 do godziny 15:00. Państwo przedstawiają nam ramowy plan dnia ślubu oraz własne oczekiwania, a my się do nich dostosujemy tak, aby jak najmniej Państwu wchodzić w tym dniu w drogę, a jednocześnie w pełni zrealizować Państwa warunki – często także z nawiązką!

Pracujemy głównie na terenie Warszawy oraz okolic – także w Otwocku. Jeśli interesuje Państwa zamówienie naszych usług w rejonie bardziej oddalonym od Warszawy, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Oferujemy naprawdę konkurencyjne ceny oraz szereg usług dodatkowych, wchodzących w skład oferty fotografii ślubnej. Możemy przykładowo zaproponować własną lokalizację do wykonania sesji plenerowej pary młodej, możemy także wykorzystać Państwa propozycje. Zapewniamy także profesjonalne studio fotograficzne, jeśli preferują Państwo sesję studyjną zamiast plenerowej. Zapewniamy także tworzenie albumów ślubnych i fotoalbumów (naprawdę ładne i jakościowe), drukowanie odbitek, czy też tworzenie spersonalizowanych kart z podziękowaniami, oprawianie zdjęć w ramki (tradycyjne lub cyfrowe), a także wiele usług dodatkowych.

Jeśli uznali Państwo naszą ofertę za interesującą, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością będą Państwo pozytywnie zaskoczeni zarówno poziomem obsługi, jak również naszym profesjonalizmem oraz atrakcyjnymi cenami.

Zapraszamy również do przeczytania nasz poradnik jak wybrać fotografa na ślub.

services

Fotografia:

Komunie

Fotografia komunijna

When the moral values of a longtime wetwork black ops agent is tested during his last operation, he receives an unfavorable psych evaluation. Now he is given

Jeremy Clarkson and Richard Hammond go on a seven-day road trip from Venice, Italy, to Pau, France, in this special episode from the BBC motoring series. Along the way the pair visit the Autodromo Nazionale Monza race track and take to the road in Monaco. The show features a range of cars including a Ford ModelT, a Ferrari F12 Berlinetta, a Porsche Cayman S and an Aston Martin Vanquish.

services

Fotografia:

Dzieci i niemowlęta

Fotografia dziecięca

Nasza firma oferuje profesjonalne sesje fotograficzne dla dzieci i niemowląt. Pracujemy na terenie Warszawy i Otwocka wraz z przyległościami.

Możemy zaproponować Państwu albo nasze atrakcyjnie wyposażone pod kątem dzieci studio fotograficzne, albo też wykonanie usługi w Państwa domu. Obie opcje są jednakowo interesujące, gdyż każda z nich zapewnia inny rodzaj uzyskanego efektu na zdjęciach. Naturalnie zapewniamy pełen profesjonalizm ze strony fotografa, wyposażenie w najwyższej jakości sprzęt profesjonalny, a dodatkowo także z doświadczenia wiemy, że za naszymi fotografami dzieci wręcz przepadają, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na efekt końcowy.

Nic przecież bardziej nie cieszy rodziców, niż roześmiane od ucha do ucha pociechy, które się świetnie bawią i mają przy tym masę dodatkowych atrakcji, nieprawdaż? A wszystkie te urocze i niezapomniane chwile będą mogli Państwo zatrzymać w pamięci na zawsze dzięki wykonanym przez nas profesjonalnym zdjęciom, które znakomicie sprawdzają się zarówno w albumach pamiątkowych, jak również jako oprawione w ramki obrazki do powieszenia na ścianie lub postawieniu na półce.

services

Fotografia:

Dla kobiet w ciąży

Fotografia ciążowa

Każda Pani w stanie błogosławionym zapewne marzy o efektownych zdjęciach własnego ciała, podkreślających ciążę, którą kiedyś w przyszłości będzie mogła pokazać z dumą swojemu dziecku – a być może także małżonkowi lub partnerowi, czy też rodzinie w celu odświeżenia jakże przyjemnych wspomnień. Rozumiejąc tę potrzebę wychodzimy jej naprzeciw, oferując możliwość zrealizowania profesjonalnej sesji fotograficznej dla kobiet w ciąży. Jesteśmy w stanie zaproponować zarówno nasze własne studio, jak również wykonanie takiej sesji w domowym zaciszu, przy czym w obydwu wypadkach zapewniamy zarówno najwyższy poziom profesjonalnych usług, jak również pełną atmosferę intymności oraz dyskrecji, tak przecież istotnych podczas realizacji tego typu zadań. Proponujemy również sesje ciążowe w plenerze przy dobrej pogodzie. Korzystamy przy tym ze sprzętu profesjonalnej klasy, który pozwoli na uzyskanie naprawdę najwyższej jakości zdjęć, jak również z umiejętności profesjonalnych fotografów, dla których zagadnienia typu kadrowanie, oświetlenie, czy zdjęcia artystyczne są chlebem powszednim. Oczywiście wykonujemy sesję zarówno samej Pani, jak również wspólną z małżonkiem lub partnerem, wedle życzenia.

Dostosujemy się do wszelkich Państwa wymogów dotyczących sesji fotograficznej Pań w ciąży, prosimy o kontakt w celu omówienia wszelkich szczegółów. Gwarantujemy nieskrywany zachwyt efektami wykonanej sesji. Nasza oferta obejmuje Warszawę, Otwock i okolicje zarówno w innych miastach w przypadku plenerowych zdjęć.

services

Fotografia:

Rodzinna

Fotografia rodzinna

Oprócz opisanych wcześniej usług możemy także zaproponować Państwu dosyć nietypową i rzadko występującą w ofercie konkurencyjnych firm usługę taką, jak zdjęcia rodzinne.

Czy nie marzyliście Państwo nigdy o tym, aby mieć w albumie pamiątkowym wspaniałe, wysokiej jakości zdjęcie z całą rodziną? Na którym mogliby Państwo uwiecznić zarówno siebie, swoje dzieci, jak również rodziców oraz dziadków? Wychodząc naprzeciw takim potrzebom stworzyliśmy profesjonalne studio fotograficzne (zlokalizowane w Warszawie), w którym możemy zrealizować Państwa marzenie – ale możemy również tego dokonać u Państwa w domu lub w dowolnym innym wskazanym miejscu! Nasi fotografowie dysponują najwyższej jakości sprzętem i akcesoriami niezbędnymi do tego, aby efekt końcowy naprawdę Państwa zachwycił w stopniu przechodzącym najśmielsze oczekiwania. Nie ma więc co zwlekać z decyzją, jeśli zastanawiacie się Państwo nad wykonaniem rodzinnej sesji fotograficznej, to trafili Państwo pod adres najlepszy z możliwych!

Fotografia okolicznościowa

Pierwsza Komunia Święta

Chrzest

Zaręczyny

Studniówki

Wieczory absolwenckie

Imprezy firmowe

Zamów teraz!

Fotografia ślubna

Ślub w Kościele

Ślub w USC

Wesele

Przygotowania Panny Młodej

Plener ślubny

Wieczór panienski / kawalerski

Zamów teraz!

Dzieci i noworodki

Sesje studyjne stylizowane

Sesje plenerowe

Sesje rodzinne

Dla mamy z bruszkiem

Portety

Urodziny

Zamów teraz!

Artystyczne i reporterskie

Zdjęcia mystyczne

Fotografie modowe

Eventy prasowe

Portrety

Modowe w studio i w plenerze

Pokazy mody

Zamów teraz!
Śledź na na Facebooku

Kontakt

Napisz do nas

Info:

Gdzie jesteśmy

Nasze studio

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością zdołamy Państwa zaskoczyć najwyższą jakością obsługi oraz niezwykle atrakcyjną ofertą!

contact

Info:

Lets Closer

Leave Message

Send Message